8 Aaslk-utøvere klar for UM/NM jr. i Kristiansand [Direktesending]

November 15, 2017

16. til 19. november arrangeres årets Ungdomsmesterskapet og NM for juniorer i Kristiansand. Se nederst i denne artikkelen for å se direkte fra mesterskapet.

Livetiming og resultater finner du her -> 
http://ltmobil.medley.no/stevne.aspx?stevnenr=2248

 

 

Aquarama Bad ligger i Kristiansand og har et basseng på 50x25 meter. Ved hjelp av skillevegger i bassenget, kan de arrangere mesterskap både i lang- og kortbane. Høsten er sesong for kortbane i Norge.

 

Aaslk er godt representert med 8 utøvere. Disse har i løpet av de siste 12 månedene kvalifisert seg for mesterskapet. 

 

Utøverne som representerer Aalesunds Svømme- og Livredningsklubb er:

 

 

 

 

 

Silje Mari Bjørlykke (2000)

400m fri:

Forsøk torsdag kl. 09.22 - Eventuell finale torsdag kl. 17.28


800m fri:

Direkte finale fredag kl. 17.12

 

200m fri:

Forsøk lørdag kl. 09.27 - Eventuell finale lørdag kl. 17.26

 

1500m fri:

Direkte finale søndag kl. 17.37

 

 

 

 

Celine Hjeltnes (1998)

50m bryst:

Forsøk fredag kl. 09.50 - Eventuell finale fredag kl. 17.35

 

100m bryst:

Forsøk søndag kl. 10.50 - Eventuell finale søndag kl. 17.19

 

 

 

Aslak Mittet Kaldhussæter (2003)

200m butterfly:

Forsøk lørdag kl. 09.49 - Eventuell finale lørdag kl. 17.36

 

 

 

 

 

 

Aksel Wigdahl Michelsen (2002)

400m medley:

Direkte finale søndag kl. 09.00

 

 

 

 

 

 

 

Sara Strømsholm Pedersen (1998)

50m rygg:

Forsøk torsdag kl. 10.07 - Eventuell finale torsdag kl. 17.52

 

200m medley:

Forsøk fredag kl. 10.15 - Eventuell finale fredag kl. 17.59

 

200m rygg:

Forsøk fredag kl. 10.52 - Eventuell finale fredag kl. 18.18

 

400m medley:

Direkte finale lørdag kl. 09.00

 

100m rygg:

Forsøk lørdag kl. 10.11 - Eventuell finale lørdag kl. 17.46

 

100m medley:

Forsøk lørdag kl. 11.17 - Eventuell finale lørdag kl. 18.23

 

 

Guus Prins (1998)

50m bryst:

Forsøk torsdag kl. 09.52 - Eventuell finale torsdag kl. 17.40

 

200m bryst:

Forsøk fredag kl. 11.12 - Eventuell finale fredag kl. 18.28

 

100m bryst:

Forsøk lørdag kl. 10.57 - Eventuell finale lørdag kl. 18.14

 

 

Hedda Roth (2001)

200m fri:

Forsøk lørdag kl. 09.27 - Eventuell finale lørdag kl. 17.26

 

200m butterfly:

Forsøk søndag kl. 09.42 - Eventuell finale søndag kl. 16.39

 

 

 

William Mikal Ruud Schmidt (1999)

800m fri: Direkte finale torsdag kl. 17.34

400m fri: Forsøk fredag kl. 09.19 - Eventuell finale fredag kl. 17.25

100m fri: Forsøk lørdag kl. 10.27 - Eventuell finale lørdag kl. 17.55

200m fri: Forsøk søndag kl. 09.23 - Eventuell finale søndag kl. 16.28

 

 

Rui Magalhães

Trener

 

 

 

 

Kronologisk tidsplan:

 

Torsdag:

Morgen:

09.22: 400m fri - Silje Mari Bjørlykke

09.52: 50m bryst - Guus Prins

10.07: 50m rygg - Sara Strømsholm Pedersen

 

Ettermiddag:

17.16: 800m fri finale - William Mikal Ruud Schmidt

17.28: 400m fri - Eventuell finale - Silje Mari Bjørlykke

17.52: 50m rygg - Eventuell finale - Sara Strømsholm Pedersen

17.40: 50m bryst - Eventuell finale - Guus Prins

 

 

Fredag:

Morgen:

09.19: 400m fri - William Mikal Ruud Schmidt

09.50: 50m bryst - Celine Hjeltnes

10.15: 200m medley - Sara Strømsholm Pedersen

10.52: 200m rygg - Sara Strømsholm Pedersen

11.12: 200m bryst - Guus Prins

 

 

Ettermiddag:

17:12: 800m fri finale - Silje Mari Bjørlykke

17.25: 400m fri - Eventuell finale - William Mikal Ruud Schmidt

17.35: 50m bryst - Eventuell finale - Celine Hjeltnes

17.59: 200m medley - Eventuell finale - Sara Strømsholm Pedersen

18.18: 200m rygg - Eventuell finale - Sara Strømsholm Pedersen

18.28: 200m bryst - Eventuell finale - Guus Prins

 

 

 

Lørdag:

Morgen:

09.00: 400m medley finale - Sara Strømsholm Pedersen

09.27: 200m fri - Silje Mari Bjørlykke og Hedda Roth

09.49: 200m butterfly - Aslak Mittet Kaldhussæter

10.11: 100m rygg - Sara Strømsholm Pedersen

10.27: 100m fri - William Mikal Ruud Schmidt

10.57: 100m bryst - Guus Prins 

11.17: 100m medley - Sara Strømsholm Pedersen

 

Ettermiddag:

 

17.26: 200m fri - Eventuell finale - Silje Mari Bjørlykke og Hedda Roth

17.36: 200m butterfly - Eventuell finale - Aslak Mittet Kaldhussæter

17.46: 100m rygg - Eventuell finale - Sara Strømsholm Pedersen

17.55: 100m fri - Eventuell finale - William Mikal Ruud Schmidt
18.14: 100m bryst - Eventuell finale - Guus Prins

18.23: 100m medley - Eventuell finale - Sara Strømsholm Pedersen

 

 

Søndag:

Morgen:

09.00: 400m medley finale - Aksel Wigdahl Michelsen

09.23: 200m fri - William Mikal Ruud Schmidt

09.42: 200m butterfly - Hedda Roth

10.50: 100m bryst - Celine Hjeltnes

 

 

Ettermiddag:

16.28: 200m fri - Eventuell finale - William Mikal Ruud Schmidt

16.36: 200m butterfly - Eventuell finale - Hedda Roth

17.19: 100m bryst - Eventuell finale - Celine Hjeltnes

17.37: 1500m fri finale - Silje Mari Bjørlykke

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Please reload

Featured Posts

Særdeles sterkt av AaSLK i Landsdelsfinalen

March 17, 2019

1/8
Please reload

Recent Posts

July 18, 2019

Please reload

Archive